Föremål som liknar oljemålning Eliasson
3086 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 7 augusti 2023
6326 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 13 april 2020
4175 Oljemålning
C E Eliasson, Marin. Olja på duk, 90x123
Såld: 1.500 kr
Såldes den 20 maj 2019
4570 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 13 maj 2019
5235 Oljemålning
Eliasson, Landskap, signerad. Olja på pannå, 42x60
Såld: 100 kr
Såldes den 1 april 2019
6461 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 18 december 2017
6093 Oljemålning
Göran Eliasson, "Blommor, 1995,62x50
Såld: 150 kr
Såldes den 28 augusti 2017
2296 Oljemålningar
3 st, Göran Eliasson
Såld: 100 kr
Såldes den 31 augusti 2015
4089 Oljemålning
K Eliasson, landskap med sjö, signerad, pannå, 39x58
Såld: 100 kr
Såldes den 11 november 2013